Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz #09634560 #47966 üzenetére

    Ahogy (#47967) Fidel76 is írja benne van az 4-es is, bár az sem jellemző, hogy valakinek nincs kábeltévéje de 40"-os LCD-t néz, de egyébként még mindig ennek a digitális földfelszíni sugárzásnak van a legtöbb értelme az "újításokból" ha azt feszem, hogy TV-ről van szó.
    Egyébként pár hónapos, új ára 250k a mai napig, sok helyen lehet venni raktárról, elérhető, ennyi az ára, sehol sem olcsóbb, ami nyilván nem így lenne, ha igaz lenne az amit itt sokan kitalálnak a piacról. Én nem tudom hol álmodták, hogy ma már a belépőszint is tudja ugyanazt a minőséget amit ez, valami példát nem ártana ha linkelnének, nem vagyok én meggyőzhetetlen, de ha elkezdenek 80 centis tévéket linkelni attól röhögőgörcsöt szoktam kapni. Értem,hogy nyilván aki venni akar az abba fog kapaszkodni, hogy 2008-ban már megjelent ez a modell, de akkor ez csúcsmodell volt a kategóriában, azért ezt ne felejtsük el, az akkori felhzatalt végig verte (árban is). Szerintem típusokat kell választani először majd a választott típusok árát megnézni. Ez a típus 250k újonnan itt és most, van akinek ez sok, van akinek kevés, de attól, hogy használtam pár napot az üzemidőt nézve nem esett az ára 130.000-re, ha egyszer 250k újonnan és van mittom 20000 óra üzemideje. Valszeg megtartom, de a linkeitekre kiváncsi vagyok, hogy mégis mik is azok a lovkosztos tévék amik ilyen jók, mert ha tényleg létezik ilyen akkor apumat meglepem egyel, mert mindig leragad a TV-m előtt.

    Hardverlesen

Aktív témák