Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz einstein #47959 üzenetére

    2008-as év legjobb tévéje címet nyert ez igaz, kijött még abban az évben, de azzal nem értek egyet, hogy ennyit esett volna az értéke ha a minőséget nézzük. Mostani sorozatokban (nézegetem én is) a méretazonos 200-250k közötti más márkájú tévéknek max a képminősége hasonlóbb, mint 2008-ban volt, csökkent a különbség, de nagyobb az input lagjuk sokkal ami játéknál nem kis hátrány és a hangrendszere is nagyon el van ennek találva nem csaka kép, optikai kimenetre nagyon szépet varázsol a HDMI-n megevett forrásból, nem egy film szebben szól ha a Z-5500 optikai bemenetére kapcsolok ami a TV-től kapja a hangot, azaz egy fostos ati VGA-ra integrált hangkariról, a másik 3 jack-es 5.1-es átjátszással pedig egy X-FI Extreme Gamer a hangkeltő, ami azért jóval komolyabb hangchip mint a VGA-jé szóval ami a lényeg (kép+hang) azt szerintem az új sorozatokban se kapod meg olcsóbban ilyen minőségben, ami meg a fejlődést illeti szerintem elég nevetségesek ezek a teljesen felesleges marhaságok, hogy netezni lehet távirányítóval... hát akinek ez bejön az fizessen érte, szerintem ennél nagyobb baromság a világon nincs, hogy ott kell pöcsölnöm egy távirányítóval, mint ha sms-t kéne írnom egyfolytában.
    Ez az USB is sok ami ezen van szerintem, az életben nem használtam soha, végtére is már mi a frászért nézném pendrive-ról a távirányítóval pöcsölve a képeket ha egy mozdulat rákötni a PC-t, notit, akármit a tévére HDMI-n és kényelmesen akármilyen szoftverrel nézhetem a képet, videót, bármit. Ezek szerintem csak azért léteznek, mert több típusnak teljesen egyforma a belsejük azonos beszállító miatt így valamit ki kell találni, hogy egyáltalán különbözzenek végre valamiben a termékek és a kutya nem használja egy-két vérpistit leszámítva aki inkább pöcsöl vele órákat ahelyett hogy venne egy HDMI kábelt, csak azt nem értem hogy ha arra sajnálja a pénzt akkor a vételkor ezekre az integrált hülyeségekre miért nem, na mindegy, akinek az kell vegye-vigye

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Aktív témák