Aktív témák

  • Cifu

    félisten

    válasz PuMbA #4007 üzenetére

    1.: Nem hiszem, hogy isteníteném az LG-t. Maradjunk annyiban, hogy ár/értékben az LC41/LC51 per pillanat az egyik legjobb a piacon. Pont.
    2.: Elég sok LG cucc forog a környékemen, és általában jó a véleményem/véleményünk róluk. A saját LG TV-m volt pl. az egyetlen, amelyel ilyen komolyabb probléma volt, és az LG ügyfélszolgálatával, a szervízzel és az ügyintézéssel maximálisan elégedett lehetek. Amúgy nem tudom, nekem nem rémlik, hogy meghibásodással bárki más rajtam kívűl bárki is jelentkezett volna a topicban. Mártonnak vannak problémái a saját LC51-esével, de egyfelől egyéni izlés, másfelől speciális technikai igények miatt, amivel kapcsolatban most sem tudok neki tökéletes választ adni.
    3.: Nem tudom, hogy a frászba jön össze a mobiltelefon, meg az LCD TV. Esetleg a következő próbálkozásod az lesz, hogy hajszárítókat fogsz összevetni a TV-kkel? Végülis biztos sok közük van egymáshoz, ugyanazok tervezik őket, ugyanazok gyártják őket, stb.... :DDD
    4.: Sony LCD TV-m van, nem is belépő kategóriás, egy KDL-40V3000, ami bizony 400e Ft felett van. TV nézésre, DVD nézésre nem rossz, de amúgy inkább visszasírom az LG 42LF65-ösömet, ami korábban volt, mert a Sony híres Bravia színei olyan túlvezéreltek, hogy a betük kontúrjainál túlfolynak a színek Windows alatt. Nemrég összevetettük egy Samsung LE-40M87-el, és bizony azt találtuk, hogy a Samu is jobb nála, pedig olcsóbb egy jó 50-60e Ft-vel. Nem rossz a Sony, de ár/értékben csak akkor merem ajánlani, ha főleg TV nézésre használják, mert a beépített tunerje tényleg nem rossz, mellesleg ha esteleg egy picit figyelnél, nem egy embernek ajánlottam is őket, az adott célra. Viszont amúgy nem nyújt semmi olyan pluszt, ami miatt esküdnék rá.
    5.: Sose hittem a gyártók iránti egyoldalú hitben. Az LG-nek is vannak/voltak gyengébb eresztései, jelenleg a PC51/55 plazmáit pl. elég sokan szídják a beégés problémája miat. A Samsungot korábban az R7x széria panellottója miatt szídtam. A Sony 2000-es szériáját meg a durva clouding miatt. Viszont a jelenlegi LG LCD TV-k szerintem ott vannak a szeren...

    Konklúzió: ha esetleg itt osztani akarod az észt, akkor ne mobiltelefonokkal meg CRT TV-s tapasztalatokkal gyere, hanem LCD TV-sekkel. Személyes tapasztalatom van egy kevés, én ez alapján próbálok segíteni azoknak, akik erre igényt tartanak. Ha esetleg van olyan valós tapasztalatod az LG LCD TV-kkel kapcsolatban, amik hasznára vállhatnak a topiclátogatóknak, akkor szeretettel fogadom én is őket. De az oktalan fecsegéssel csak saját magadat járatod le...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák