Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csemege86

    tag

    Múlt hétfőn voltam alkalmasságin a St James-nél. Jövő hétfőre van időpontom. A pénzt már át is utaltam nekik, de csak ezután, az elmúlt pár napban ástam bele magam fórumokba, véleményekbe, tapasztalatokba. Nem kellett volna. Annyira sok a negatív történet, hogy meggondoltam. Írtam nekik, hogy szeretném lemondani. Remélem, visszautalják a pénzt.

    Szerintetek csak azért van ennyi lehangoló komment, mert csak az jön ilyen fórumokra, akiknél valami gebasz volt, és amúgy ez egy elhanyagolható kisebbség - vagy tényleg érdemes százszor átgondolni, mielőtt belevágok? Akárhol olvasgattam, rengeteg csalódott ember - függetlenül a műtét típusától, a klinikától, az orvostól...

    (Engem konkrétan az tántorított el a St James-től, hogy - mint olvastam több helyen - nekik nincs aberrométerük a valódi hullámfront-vizsgálathoz, ami fontos a teljesen személyre szabott beállítások megállapításához. Csak optimalizált h.f.mérést végeznek, ami nem ugyanaz. Tehát sikerült kiválasztanom a nem legjobb klinikát? Ezen nem akarok spórolni, és nem akarok egy ilyen döntésben kockáztatni.)

    Teljesen elvesztem a rengeteg infó között :(

    [ Szerkesztve ]

    Andris

Új hozzászólás Aktív témák