Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz #08010496 #4186 üzenetére

    Az ilyen helyeken mint itt a fórum is inkább azok gyűlnek össze akiknek valami gondja volt a műtéttel , hisz azt felesleges lenne mindig leírni minden nap hogy "nekem jó a szemem "

    Ellenben azzal akinek pl harmadjára műtik majd a szemét, az ő kommentje fontosabb, így több rosszat látsz itt mint jót

    Nekem femto smart volt 3 hónapja

    Nem nagyon van szemszemarazsagom, ha van akkor viszket és cseppentek, de van hogy napokig semmi

    Közelre (30cm) szerintem jobban láttam műtét előtt mint most, ami érdekes, de olvasni simán tudok és minden mást is, csak észrevettem hogy más a látásom közelre

    Ja és este lámpa fényénél meg autóban ülve éjszaka kb jobban látok mint nappal

    A rosszat kommentelőknél azt is meg kell nézni hogy milyen volt a szeme, volt e bármi más szem gondja, mert nekem csak a monitor rontotta el a szemem így kevésbé volt rá esély hogy bármi gondom legyen műtét után, ezért nem is féltem tőle

    Viszont 120%osan biztos nem látok mint ahogy a klinikán állították, mert munkatársam műtét és szemüveg nélkül kenterbever

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • CyberPunk666

    senior tag

    válasz #08010496 #4186 üzenetére

    Igen, itt a rosszak jobban összegyűlnek. a műtétek számához képest elég alacsony a rossz eredmény, amennyire rá lehet látni.
    A legnagyobb értékelőhelyeken bérkommentelők vannak, a szar és a jó egyaránt istenítik, ha költ marketingre a cég (ők pedig rengeteget költenek rá).
    Ha korábban nem tudták a szemedet lencsével korrigálni, mert olyan látáshibád van, akkor a műtéttel sem fogják. Minimálisan lehet jobb, a precizebb korrekció és a szemhez közelebbi korrekció miatt. De ha szemüveggel 80% volt, akkor a műtét után se lesz 120%.
    A garancia az adott helyen le van írva, ez változhat, nézd meg a konkrét helyen a konkrét típusra.

  • NagyPé

    újonc

    válasz #08010496 #4186 üzenetére

    Egyetertek a többiekkel, altalaban azok gyülnek az ilyen forumokra, akiknek valami problemaja van.
    Honapokig olvastam ezt es egy masik fb csoportot, melött a mütetre került a sor mult szerdan. Bar lattam, hogy bizonyos mellekhatasok latszolag sokaknal jelentkeznek, abban a tudatban döntöttem a mütet mellett, hogy az aprobb kellemetlensegeket, esetleges kesöbbi visszaromlast is vallalnam most a jobb latasert cserebe. Aztan a kitüzött idöpont elötti hetben megis egymas utan több nagyon gaz sztorit olvastam, ugyhogy rendesen be voltam szarva mütet elött :D
    En a Sasszem-fele Visumax müteten voltam, amit a Focus Medicalban csinalnak. Most a hosszabb sztorit nem irnam le, de nekem igy alig 1 hetesen alig van barmi panaszom, es nagyon feltem, de most hihetetlenül boldog vagyok, hogy belevagtam. Meg mindig felfoghatatlan a segedeszköz nelküli eleslatas elmenye :))
    Persze fel vagyok ra keszülve, hogy meg törtenhet hiba, de az mar nagyon jo jel, hogy eddig nem volt semmi.
    Viszont az en jo tapasztalatom mellett is sose beszelnek ra senkit a mütetre olyan modon, hogy nezd, nekem semmi bajom nem lett, ugorj bele, es viszolygok az ilyen ajanlasoktol. En azt tamogatom, hogy igen, nagyon megfontolando ez a mütet. Olvasgasd a beszamolokat, merlegeld, hogy mennyit er neked a jobb latas, milyen esetleges mellekhatasokat vagy hajlando elviselni, ha nem lesz minden tökeletes.
    Nem kell olyan pesszimistanak lenni, hogy "ugyis en leszek az a 0,001% akinel nagy gaz lesz", de nagyon nem tamogatom a rendes tajekozodas nelküli beleugrast a mütetbe. Tudd mit vallalsz es legyen az a csalodas pozitiv a vegen :)

Új hozzászólás Aktív témák