Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz xlitee #1056 üzenetére

    Hát, nekem IL után egy hetet pihentem, de közben szoktattam szemem. Mint írtam grafikus vagyok, szóval vissza kellett szoknom a napi 12 óra tft nézésre (munkahely, plusz otthon).
    Így egy év után is fosok kicsit, hogy majd ennyi monitor miatt visszaromlik, de még nem történt meg. Óránként pihentetem, meg ugye TFT-t nézek, nem régi szar "elektronágyúkat" :D

  • annulus

    aktív tag

    válasz xlitee #1056 üzenetére

    szerintem olyan nincs, hogy jó érték műtét után..

    van vagy itt a ph-n, vagy az indexes fórumban egy link, ahol az egyik fórumozó összegyűjtött százas nagyságrendű tételszámban, a műtéten átesettektől származó vízus értékeket, aztán ezeket a kontrolloknak megfelelően táblázatba rendezte.
    nyilván nem ellenőrzött lista, lehet, hogy van aki blöffölt benne - bár minek tette volna? -, de mintha láttam volna valakit, akinek műtét utána 0,20 volt a vízusa, aztán az x havi kontrollon már 1,0 fölött..

    szóval ne a kezdeti értéken kezdj el lovagolni, hanem majd a végeredményen :)
    nekem műtét után azt hiszem 0,7 volt, most - 1 hónap elteltével - pedig már 1,2.
    ..és őszinte legyek? a 0,7-re se hittem el, hogy ilyen van..már azzal bőven ellettem volna :P

    gépezés? nekem prk volt, de én 2 napig még napszemüvegben se tudtam tv-t nézni, nemhogy gépezni..
    a 3. napon már kissebb megszakításokkal ment a tv nézés, aztán utána 1-2 nap múlva ment minden flottul, a gépezés is.
    a közelre látás helyreállása tényleg igényelt kis plusz időt, de az se volt több, mint kb. másfél-2 hét.

Új hozzászólás Aktív témák