Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mm00

    aktív tag

    válasz meroly #7125 üzenetére

    Unicredit visszaadta nekem a közjegyző és az értékbecslés díját is, távábbá mivel építkezés az egyes szakadszok utáni ellenőrzéseket is fizeti. Természetesen ügyvédi díjat nem fizet, nincs is ehhez semmi köze a banknak.

    Itt is azt fizetem amit leszerződtem, nem fog semmilyen körülménytől függeni a THM-em a következő 10 évben.

    Feltétele:
    - Unicredit bankszámla kell végig
    - 300K érkezzen havonta a számlára
    - Érvényes lakásbiztosítás kell megadott biztosítási összeggel

    Ebben nincs semmi bizonytalanság, ez van a szerződésben is leírva. Értem én, hogy megszívtad a devizaárfolyammal, de manapság már muszáj normálisan tájékoztatniuk és időt adni a szerződések elolvasására. Például nekem amikor a közjegyző rögzítette a jelzálogot, minden felolvasott a szerződésből és mindenre rákérdezett, hogy világos-e, mert ha nem akkor elmagyarázza.

    Ha 6000Ft-al fizetsz érte havonta többet 10 éven át, akkor 720k+elérhető hozam+stbstb esel el 10 év alatt

    [ Szerkesztve ]

  • viharhozo

    addikt

    válasz meroly #7125 üzenetére

    Ja, neked semmi nem relevans, lathatolag most sincs fingod az egeszrol, ahogy a devizahitelnel se volt, azt se tudod, mi az a kamatperiodus, de azert elkuldod a 'csaba azt, aki megprobalja elmagyarazni. Biztos, ami biztos alapon, a multkor is bejott.

    Nagyon egyénre szabott ez az egész és ahogy a cikk is írja nem lehet összehasonlítani almát a körtével, fundamenta hitelét a banki hitellel

    Kb. ez a vilag legnagyobb kamudumaja, ez a biztos jele annak, h egy konstrukcio rossz az ugyfelnek.

    [ Szerkesztve ]

    Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Új hozzászólás Aktív témák