Új hozzászólás Aktív témák

  • De4d

    őstag

    válasz denko #17052 üzenetére

    De jó hogy végre valaki leírta amit érzek. Még viszonylag fiatal vagyok, most lehetne vagy már kellene nagyon előrelépnem, "rengeteg" spórolt pénzem van, és mégse. Szarra se elég, ha csak nem valami istenhátamögötti helyre. De engem minden a fővároshoz köt, rokonok, barátok munka! Ha elköltöznék aprajaflvára onnan mégis hogyan lehetne bejárni dolgozni? Még autót se vettem soha, hogy annak az ára is megmaradjon, és úgyis csak elértéktelenedik. Egy motort vettem még 18 évesen, amit évekkel ezelőtt eladtam, nem használtam, és amíg lehetett benne pénzt látni, addig inkább eladtam. De most ott vagyok 10+ millióval és nem tudok mit kezdeni. Kb még ennyi kéne hogy vehessek egy normális lakást amiben el lehet indítani normálisan az életet. Egyedül vagyok, de ha nem egyedül lennék (komolyabb kapcsolat) akkor is egyedül indítanék, én nem akarok másra úgy támaszkodni, ha 1 év múlva nem működik a dolog akkor mi van? Mint ketten mehetünk albérletbe félélni a pénzt? 40 éves koromra lenne annyi pénzem simán hogy vegyek egy jó nagy lakást, de spórolni még x évet? Mikor indítjam el a magam útját akkor? 10 milliós hitelt se veszek fel egyedül az öngyilkosság. 10 15 éve abból a pénzből amim van amiért megdolgoztam 3 kis lakást is lehetett volna venni, mikor még 150-200ezer volt nm-e a lakásoknak. Most a lakhatatlan putrik is majd 400ezer nm-e

    Minden jó, ha a vége jó!

Új hozzászólás Aktív témák