Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Integra #2534 üzenetére

    Kösz!

    Sajnos érnek kellemetlen meglepetések, de azért kib*szottul örülök neki... :))
    Nem is a vezetékelés bánt, sőt örülök hogy legalább jól megcsináljuk, csak az hogy annyi rejtett költség van, amit előre nem becsültem fel...

    Nézegettem pár szaki netes oldalát, kb. 120k-ra jönne ki a villanyszerelés, vezetékek újrahúzásával új cuccokkal, véséssel együtt...

    Viszont akkor szinte biztos hogy álmennyezet + tapéta kampó, szóval lehet hogy készülhetek az újabb meglepetésekre.

    Az Ikea ügyfélszolgálatán meg nem igazán tudnak mit tenni azon kívűl, hogy folyamatosan elnézését kérnek a kellemetlenségekért és ígérik hogy hétfőre meg lesz a cucc...
    Igazából nem is az ügyfélszolgálatosokkal van problémám, hanem ezzel a rohadt procedúrával amin keresztül kell menni + az idővesztességgel...

    Met : ez jó lenne, de a szerelő sajnos nem ér rá aki segített volna megcsinálni (kb. úgy jött ma oda, hogy csak egy bojlert kell bekötni, utána jöttek a kellemetlen meglepetések), én meg totál laikus vagyok a témához (amit magyaráz azt egyből értem, de nem jó úgy piszkálni hogy néhány dologról fogalmam sincs).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák