Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Köszönöm mindenkinek a tippeket, tanácsokat matrac ügyben! :R

    Hát nem volt könnyű így sem a döntés, kicsit reménykedtem benne, hogy van valami ász hely amiről csak én nem tudok és lesz valami egyértelmű válasz, kb mint a "matracot csak innen szabad/éri meg venni" :DDD de nem így lett.

    Végül az ikeás habszivacs matracot rendeltem meg.

    Erre még reagálnék:
    #139003 macilaci78: "Ha pár perc próba alapján döntesz, akkor mindegy, mit ajánlunk."
    Pont ez a gondom! Hogyan lehetne másképp? Pont ezért kérdezem mert ez olyan téma, hogy nem lehet eldönteni pár perc heverészés alatt, viszont nincs más mód a matrac vásárlás döntéshozatal kapcsán, hát hogy lehet másképp matracot venni? Az üzletben csak nem mondhatom azt, hogy zárjatok be, én itt alszok most minden este egy hétig, hogy kipróbáljam a matracot. És ahogy néztem a webshopokat is és ahol voltam bútorboltokban személyesen, nincs ám mindenhol 90 napos alvás próba vagy alvás garancia. Ikea-ban pont van, ezért is szimpatikus számomra (persze már néztem azt is, hogy a csere milyen módon kivitelezhető az ikeában). Illetve pont ezért nem akarok olyan helyről venni ahol kidobok matracra sok-sok pénzt aztán utána meg fáj a hátam tőle mert mind különbözőek vagyunk és mindenkinek más a megfelelő. :R

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák