Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bb0t

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Dark Archon #21884 üzenetére

    Kicsit aggaszt Nucky fogsora. Három fogán is észrevettem, hogy letörtek róla darabok. :F Mi lehet az oka. (szarvasagancs előtt is ilyen volt.)

    Dark Archon: Én nem szeretem kivonni. Nyilván nem fogják kettéharapni a 7 hónapos kutyámat, de ha leállítanám a dolgot akkor abból mégis mit tanulna a kutya kapcsolatokról? Kell egy kis csihi puhi, tudnia kell ki hány kiló. Mondjuk Nucky nagyon szépen reagál a felnőtt kutyák közeledésére. Tegnap "rárontott" egy magyar agár, ő meg ott álltó helyében eldőlt mint egy zsák só, hogy megadja magát. :C

    Szomszédom a belga juhászával minden hibát elkövet amit csak lehet, és csodálkozik, hogy Jerry rühelli az enyémet. Behúzza magához 10 centire veszi a pórázt, és egyből elrángatja ha a kutyája odakap. Mondtam neki, hogy ez így nem jó, póráz nélkül kéne megismerniük egymást, és ha ad egy-két tockost abból nincsen gond, de ő konok módon szajkózza, hogy ő ezt a viselkedést nem tűri, és, hogy J. is volt gyerek szóval ne viselkedjen így a kölykökkel. -.- Reménytelen.

    [ Szerkesztve ]

    Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Új hozzászólás Aktív témák