Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SyMbioTe

    Ármester

    LOGOUT blog

    Sziasztok

    1. Mekkora méretű legyen fizikálisan (2,5" / 3,5") és tárhelyet (GB / TB) illetően?
    2,5" / 1TB
    2. Egybeépített (kompakt), vagy külön külső rack és HDD megoldást akarunk, esetleg tervezzük-e a bele kerülő HDD-t cserélgetni, áttenni máshova?
    Egybeépített
    3. Szükségünk van-e bónusz szoftverekre, kiegészítőkre (pl. tokok), egyéb extrákra (pl. fémház, extra dizájn, ütésállóság) hozzá?
    Alapvetően nem kell semmi extra. Jövőre gondolva talán ha nem integrált az USB felület.
    4. Mire és milyen rendszeren lesz használva pontosan (backup PC / Mac, TV-n történő lejátszás / felvétel, játékkonzol stb.)?
    Windows, adattárolás / biztonsági mentések
    5. Mennyi a vásárláshoz rendelkezésre álló anyagi keret (ha Machez használnánk, hajlandóak vagyunk-e megfizetni a felárat a külön ahhoz tervezett modellekért)?
    Ahogy néztem ~20-25k között vannak, szóval kb ennyi.
    6. Mennyi legyen a garanciaidő, kompakt kivitelben, vagy különálló alkatrészenként megvásárolva lenne-e előnyösebb?
    Minél hosszabb.

    Én elsőre az Adata HD710 Pro-t néztem, 3 év garancia, és ha jól tudom nem integrált, tehát gari időn túl is megoldható egy hdd csere, ha valami gebasz van. Az meg már csak extra hogy kicsit ütésálló, és a kábelnek is van helye.
    Az megfelelő ilyen célra, vagy van optimálisabb ajánlás?

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

  • SyMbioTe

    Ármester

    LOGOUT blog

    válasz King Unique #24316 üzenetére

    Nagyon köszönöm a gyors választ. Extrák valóban nem kellenek, de gari miatt, akkor lehet a HV300 lesz a befutó. :) :R

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák