Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz Alex91 #556 üzenetére

    Mostmár az elvi különbségeket teljesen értem, és jól is jöttek ezek az "okosító" :) információk. Csak a gyakorlatban nem értem, hogy akkor miért lassabb nekem ( és (#534) subidu-nak) a MyBook FireWire-en.. :F Pláne azt nem,hogy nálam az olvasás miért gyorsabb mint az írás.. :F Mert attól ,hogy "a noti vinyó a szűk keresztmetszet", attól, max. egyformának kellene lennie nem?
    Tuti, hogy asztali gépen más lenne, de azt már nem kapcsoltam be tavasz óta.. Pedig nem túl rossz (Asus P5LD2 + 925-ös 2magos 3GHz-es proci) csak felesleges, mert a noti mindenre megfelelő, a fogyasztása meg harmada mint az asztalinak... Szóval azért ezt még kideríthetnénk.

    (#559) Xerxész: (#550) kem írta ezt a "rátömörítés" dolgot, sztem arra gondolt,hogy a file-okat amit éppen tömörítesz, azt egyből a külső hdd-re írod, esetleg onnan is olvasod a forrás file-t.. Valószínűleg tényleg jobban terhelmint a síma másolás, de ezt majd még kifejti itt valaki hozzáértőbb.. :)
    Egyébként A MyBook Home 1TB -ot én az iPon-nál vettem (nem PCX :) ), kb.1hónapja, akkor akcióban volt 36-38e -körül.. Meg mást is ott veszek általában, persze csak ha ott van jobb áron.

Új hozzászólás Aktív témák