Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz TeeJay #12461 üzenetére

    Ugyanúgy, ahogy itthon. Feladod postán. Annyi. A kézbesítés díját te fizeted, ez minden internetes vásárlás esetén fennáll. Ha mégsem, és van garanciafutár, azt előre kifizettetik veled a termék árában. Mint az Apple-nél. Vettem már vincsesztert Győrben, és két hét múlva adhattam postára, mert megdöglött. Pech. De nem lehet egész életemben a pechre várni. Nem jellemző, hogy gariztatni kellene a cuccokat. Évek óta kizárólag mindent az interneten vásárlok (kisvárosban semmit nem lehet kapni!), így ha baj van, akkor bukta a pkg. Ez benne a rizikó, de más megoldás nincs.

    Nyírbátorból meg nekem édes mindegy, hogy Győrbe, vagy éppen Pozsonyba kell vinni. Nem tudom, mennyi a külföldi postacsomag (mert ez a k**va posta nem képes egy normális tarifatáblázatot kifüggeszteni 2013-ban!), de ha szükség volna rá, rákérdeznék, és kiderülne. Belföldre is iszonyat drága, 1800 Ft egy szimpla csomag, ami nem is ajánlott, tehát garantáltan nem érkezik meg! Az ajánlott majdnem 3000, ennyiért akár kétszer is kijön a futár házhoz. :(((

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák