Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Tesztjuzerka #2669 üzenetére

    A 1053-as chipnél is ASMT1051 ír ki, ez mondhatni normális.
    Itt eleve én azt nem értettem, ha be van állítva a "HDD Standby", akkor Idle Timer értéke mért "Never", már, ha jól olvasta ki a program :F

    De a lényeg, h ha megoldható a flashelés, akkor rámész a More Config gombra és bejelölöd:
    - Eup Enabled
    - HDD Stanby, mégegyszer ha nem lenne
    - HDD Power Conrtoll

    majd, Idle Timer-nél beállított a kívánt értéket és elindítod a folyamatot, már, ha engedi.
    Vagy nem állított fenti 3-ból egyiket se, kikapcsolod HDD Standby-t is és úgy flasheled.

    A jelszó az Unlock-hez: asmedia

  • batagy

    őstag

    válasz Tesztjuzerka #2669 üzenetére

    Szia!

    Nem triviális dolgok ezek, szóval nyugodtan kérdezz.

    Az MPtool-ban az Unlock gomb másra van, a jobb oldali extra infókat lehet azzal állítani, de azok állítása nem javasolt. Szóval nem kell Unlock. (Amúgy a jelszó az Unlockhoz "asmedia", de mint mondtam ne használd).

    A More Config gombnak mennie kellene. Valami bug van a SW-ben, mert én úgy emlékszek, hogy az Idle timer csak akkor válik állíthatóvá, ha a More Config gombra egyszer már kattintott valaki.

    Az eredeti kérdésre: neked akkor a More Config -ban mindent ki kellene kapcsolni, a HDD Standby-t is, ha a leállást ki akarod iktatni.

    Az 1051 versus 1053 chippel kapcsolatban, sajnos 1053-hoz nincs elérhető firmware, szóval attól félek az egészet nem tudod megcsinálni. Mert ez az állítás úgy működik, hogy közben beleflashelődik egy firmware.

    De az utóbbi időben nem kerestem, nem tudom azóta van-e 1053-as firmware valahol.

    SZERK: King Unique gyorsabb volt, elég lassan gépeltem be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák