Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M_o_g_y_i

    őstag

    válasz vegyszer #7800 üzenetére

    Komolyan mondom ez már bőven nem a "vicc" kategória, ez szánalmas ami itt megy... :(((
    Lehet én vagyok túl következetes, de ha egy apró nüansznyi segítséggel a másiknak nagy problémáját tudom megoldani (ami jelen esetben a postás kisasszony munkakörébe tartozik, nem opcionális a dolog :(), inkább megteszem. :o
    Hasonlóan mint Te én is jártam, mentem az egyik csomagért a vasúti postára (a terjedelmesebbeket oda helyezik letétbe), bent a kiadó ablaknál sehol-senki. Várok, várok, de senki nem jött. Közben a többi ablaktól elfogytak az ügyfelek, de az ott ülő hölgyek közül SENKI meg sem kérdezte mit akarok vagy hogy elárulja a csomagkiadó merre is jár épp. Mondom nekik: kiszolgálna valaki vagy minek vannak itt? :F Assz'ondja az egyik nő "a kollegina hátul van, dolga van a csomagokkal" - de jó, ezt miért nem tudják maguktól elköpni, ne álljak ott, mint egy lankadt f@sz fölöslegesen? :F

    [ Szerkesztve ]

    4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Új hozzászólás Aktív témák