Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz RVR400 #75351 üzenetére

    Én ezért szoktam le a variálásról. A cégek sose tudják (akarják?) követni a változások tempóját. Beállnak egyvalamire, aztán mire ez megváltozik...
    Amikor nem voltam otthon és értesített a DPD, hogy jönne a futár, inkább megkértem a szomszédot, hogy vegye át, nem kértem címmódosítást.
    A futárnak meg ott volt a számom a csomagon, hogy el tudjon érni. Kellett is, mert bonyolult volt megtalálni a szomszédot... Oda kellett navigáljam. :W
    (vagy csak nem akarta odaadni a csomagot, az is lehet)

    [ Szerkesztve ]

  • maj-viktor

    őstag

    válasz RVR400 #75351 üzenetére

    De most te őszintén, mit vársz!? Reggel megkapják az x csomagot egy rögzített útvonalon, hogy vigyék ki és akkor majd elkezdenek közbe módosítgatni a fele ember, mondjuk 50 ember, akkor hogy viszi ki a másik felét, hogy hé te ezt egy másik városba vidd már vagy stb.! Én az ilyen embereket nem értem... ha 1nappal előtte szólsz, akkor még esetleg belefér (módosítják az útvonal lapot, másik futárnak - kocsira adják be), de ha már elhagyta a depót, akkor csak minimális módosításra van lehetőség... ha pár utcával arrébb kell vinni, vagy nem oylan nagy kitérő... (Bp. viszonylatról beszélek ott elég sok a csomag - több a futár ugyebár)

    Múltkor tök meglepődtem, külföldről DPD futár volt: kaptam nyomkövető kódot és láttam hogy a térképen hány stopja van előttem és hogy a szomszéd utcákban hova megy még csomag előttem... (konkrét címet nem láttam, csak "nagyjábóli jelölést"... még így mondtam is magamban basszus ez így sztem adatkezelési szempontból eléggé aggályos

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák