Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RVR400

    veterán

    válasz hevizms #66539 üzenetére

    A Gearbestet nagyrészt pont ilyen miatt húzták le, mivel nem jött meg a holmi. Szóval innentől kezdve én úgy gondolom, hogy mindig lesz egy darabig valami felkapott, aztán előjönnek a hibák, és bekerül a nem ajánlott dobozba rajtuk 80%-ban kívül eső dolog miatt. a GB esetében is így volt. Először mindenki ajánlotta, aztán néhány embernek eltűnt a csomagja, és egyből lehúzták.

    Másrészt:

    Innen ne vegyetek akksit!

    Redmi Note 2-höz vettem 3650 mAh-s akksit. (Az hogy a gyárija sem 3060-as az nem is probléma a következők mellett.) Akksi megjön, feltöltöm, de még talán hamarabb feltöltődött, mint a gyári. Sebaj, Antutu Battery Test elő, majd az igazságot tesz. Sikerült is, nagyon csúnya vége lett. Oké, semmi baj, kell neki 2-3 ciklus, akkor lesz tutifrankó, bár gyanús, hogy ha 10%-ot számít, akkor sokat mondok, de azért lelkesen töltöttem, merítettem.

    Na most oda jutottam, hogy a gyári 3060-asra címkézett aksival kb elérhető 4 óra kijelzőidő, de ezzel a "3650"-essel gyakorlatilag a 3 órát éppen elérem. Írok az eladónak, aki szomorúan hallja a hírt, de ő nem szokta tesztelni az akksikat, csak viszonteladó, de semmi gond, adjak neki 5 csillagot, és ő lesz olyan rendes, és küld nekem egy szilikon tokot és a edzett üveget, csak írjam meg a telefon típusát, és így engem kár nem fog érni... :W

    Kár már bőven ért, mert ráment az időm a sok tesztre meg töltögetésre, meg még fel is szab agyilag csingcsong.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák