Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeki

    nagyúr

    válasz wwhy #55064 üzenetére

    :)

    Hitegetni fognak.
    Eszükbe sem jut azt mondani, hogy hát Dear Friend, ezt most 2-3 hét mire beszerezzük, kell-e így, vagy kéred vissza a pénzed?
    Ellenben mindjárt jön egy szállítmány, mindjárt postázzuk, és kiszúrjuk a szemed egy kamu tracking számmal... hogy befogd a pofikád, és ne reklamálj tovább, hogy mi a fsz van már!

    Én tavaly egy gyerektablettel szívtam meg velük. Az volt a mázlim, hogy nagyon időben elkezdtem a rendelést, így az is belefért, hogy a tmart.com angol raktárából 1 hét alatt megjöjjön a másik. De már sík ideg voltam. Még a paypalnak is hazudtak. De mázlimra ott nem egy hülye ült, és csekkolta később is a dhl-es tracking számot.

    [ Szerkesztve ]

  • maj-viktor

    őstag

    válasz wwhy #55064 üzenetére

    Nekem pozitív tapasztalatim szoktak a geek-el lenni 1héten belül feladják / kapok TN számot, ami élni is szokott rá ~2nappal!

    De én úgy általánosságban azt tudom mondani, hogy min.1hét türelem várakozás TN szám adására és plusz 1hét türelem, hogy éljen a TN szám, ha 2hét után semmi, akkor könyörtelen pénzvisszakérés / követelés chat-en, e-mailbe, paypalon keresztül! De ez megint egy szopóroller kör, mert ha nemadták fel, akkor azért... ha feladták azért... hameg nincs is raktáron nekik belüle és visszakéred a pénz, az megint 1hét várakozás lesz... míg valójában visza is ér a pénz, egyszóval ~3hetet elb*sztál / elb*sztak neked...

    De számomra ilyen szempontból a geek még gyorsnak számít... pandawill-el megjártam már többször is! (így számomra az már felejtős), bang is viszonylag normális szokott lenni, bic is...

    Most van egy geek-es rendelésem:
    3/13/2015-ei rendelés...
    NL-es TN szám "mégcsak itt tart": 2015-03-17 10:20 The item is pre-advised

    egyszóval csak kikérve van, de még nem él... de még benne van a 2hetes türelmi időszakban...
    (sajnos ez az átlag - normál, 1-1hetet minimum "illik várni"... mert sajnos ilyenek ezek a kínai webshopok)

    Azért a jobban pikk-pakk akár 2nap alatt adnak számot és 2nap alatt él is az a szám! szal 1héten belül, de az átlag lehet 2hét is... türelem-türelem!

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák