Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beg

    veterán

    válasz Blue Eagle #34227 üzenetére

    Igen, normális. Többször áthalad egy vonalkód olvasón vagy nem fér fel egy gépre.

    You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Blue Eagle #34227 üzenetére

    ...1 hónap, ennek már illene megérkeznie...

    (#34233) bazsikaj
    Sajnos nekem is van ilyen ismerősöm, akinek nincs pénze Apple-ra / Samsung-ra, de akkoris olyat akar (értsd klónt), csak legyen rajta Alma logó... az ilyen sosem fogom megérteni... (Apple-nél pont iOS az "érdekes", amiért én is megvenném, ha lennék olyan hülye, hogy iPhone-t vegyek)

    Amúgy ja... Lenovo, Jiayu, THL, ZTE, ZOPO, Xiaomi, Meizu, UMI
    Ezek megbízható "kínai márkák"!

    (#34235) Monyos
    Írj e-mailt a NAV-nak szerintem inkább, mielőtt megrendeled... (de szerintem - az én véleményem, hogy: határeset - átcsúszhat, de én előtte inkább a NAV-nál érdeklődnék, behozhatok-e ilyen postai úton)
    Amúgy ja poggyász esetén szigorúbb az ilyen behozatal szerintem / plane repülőre felvinni nuku

    (#34239) Chaser
    Jajjjj ez a kutyachip olyan városi legenda... urban legend, meg minden... bár nem csodálkoznék, ha ilyen történne... :D

    (#34241) Dhampir
    Lemerném fogadni, hogy "kínai piacos" Samsung klón volt az....

    (#34246) El_Diablo
    Azért én ezt nem jelenteném ki ilyen egyértelműen... bár ha van ilyenről tapasztalatod, hogy ilyen borotvát hozattál már be, akkor nem szóltam...

    (#34248) pomphl
    Gondolom az ajánlott szelvényre gondolsz, de igen, az kell!
    (esetleg még CN22 - 23-ról másodpldány - fénykép ha van, illetve ha előzőleg megáfázták, akkor arról a papírok)

    (#34249) vapega
    Jó de ez közterületen való viselést részletezi, ez meg teljesen más tészta!

    (#34256) janek69
    Nekem 1 van... normál "lassú" ~3hét és megáfázták-vámolták...

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák