Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spileraaa

    senior tag

    válasz jojoando #102183 üzenetére

    Ha jól értem Budapest az eloszto központ? Most nem akarok politizálni de gondolom a megbízott cég valószínűleg nem verseny alapon van ott és állami vagy állam közeli. Ennél már Románia is jobb lenne főleg ha privát cégnek lenne oda adva. Fekete péntek nálunk jó formán meg sem érződött 1-2 napon belül az összes rendelésem megjött.
    Egyetlen negatív volt az is Magyarországi rendelés magyar packetanak 4 napba telt a Romániába eljutattni . Kedden volt feladva és pénteken kapta meg a román futár cég az pedig szombati nap kiszálította.

    Nálunk elég nagy a verseny szerintem ez pozitívan hat a teljesítményükre.
    Digi ugyan ilyen versenybe nyomta le az elofizetest én pl havonta mobilra 11 lei ( 840 forint) fizettek és minden korlátlan kivétel az SMS de az is apró pénz.A lényeg a jelződ nem teljesen állja meg a helyét Románia jobban Balkáni itt is vannak gondok de elég sok cég elég jól teljesít főleg ahol megvan a szabad piaci verseny! ( mondjuk az állami cégek nálunk is többségében rosszul teljesítenek plusz nagyon költségesek is viszont ezen is próbálnak változtatni azt még nem lehet tudni hogy sikerül a digitalizáció )

    [ Szerkesztve ]

    Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

Új hozzászólás Aktív témák