Új hozzászólás Aktív témák

  • Sentinel80

    aktív tag

    válasz vadkörte #88253 üzenetére

    Én nem tudlak az együttérzésemről biztosítani, mások 30 napokat várnak (én most tartok 29. napnál és még most megy vámra) és jogosan idegesek, nálad totál jó idő, hogy 4 nap után észrevették a küldeményedet a reptéren, ergo a szumma 10 napnak örülnöd kéne :K

    Érdemes figyelni a követést, manapság sose szabad hinni, hogy minden rendben megy, ha már ideért.

    Gondolná persze az ember, hogy a futárok mindig jók, de mivel a futár sokszor alvállalkozók alvállalkozója, csak rárakja a kocsira a futár matricáját, változó a minőségük. Nálunk többször történik paranormális eset: otthon ülök és nem talál itthon, másik kocsira került a küldemény ezért másnap újra kihozzák, menjek el a parkolóba, mert nincs kedve elhagyni a kocsit stb.

    Láttam pl GLS nél, hogy 17 30 körül félreáll és elég elfoglaltan nyomkodta a PDA-t, mivel kb ilyenkor szoktam a nem volt elérhetőt kapni SMS ben :C , ezért összeraktam mit csinál, hogy tartsa a munkaidejét.

    ---
    Másik téma elállás, ez egy érdekes gondolat. Volt olyan aki így tett?

    Én is gondolkodtam azon, hogy mi van akkor, ha az ügyfélnek elege lesz a 30 nap várakozásból és mikor 40. napon jön az értesítő vámkezelésről azt mondja, hogy köszi, de ennyi nap után nem kell, de nem is éri meg megfizetni csináljatok vele azt amit akartok..pl...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák