Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Zeki #48424 üzenetére

    Én tényleg nem vitatkozni akartam, szimplán megkérdeztem, hogy mennyire valós a dolog... :B Írtátok, hogy nem valószínű, hogy egy kínai talált egy másfél éves modellhez bontatlan telefont. Szimplán annyi lenne a kérdésem, hogy érdemes drágábban venni mondjuk Amazonrol 300 dollárért, vagy ugyanakkora a rizikófaktora a dolognak mint a 250 dolláros ajánlatnak? Egyébként a telefont még forgalmazták itthon idén augusztus-szeptemberben is, a Sony Z-t és U-t ami hasonlókor jött ki még mindig elérhető
    Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ti csak ezt az egy kereskedőt ismeritek és bíztok benne, akinél történetesen csak kínai cucc van. Nincs esetleg egy megbízható kereskedő/bolt, ahol lehet kapni feltehetően eredeti és nem javított Sony ZR-t? Akár alliexpress akár amazon akár más...
    A másik kérdésem amire még nem nagyon kaptam választ, hogy a refund ezeknél tényleg működik, vagy ez csak mese habbal?
    Köszi :R

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák