Új hozzászólás Aktív témák

  • Laza...

    addikt

    válasz RVR400 #43138 üzenetére

    A DHL sosem ad vám határozatot. Aztán egyszer mikor nagyon kellett, végighallgattam az összes hívható számukat (hívjam ezt, mert ők a kintiek, meg őket, mert másik udvar, meg pistike ért hozzá, meg ferihyegy izee...), aztán ezek után az ingyenes számukat felhívva micikének olyat mondtam hogy anyám azóta is csuklik, de az összes idei DHL vámkezelésem határozatát átnyomták emailben fél órán belül. Mondtam a micikének, rohadtul nem érdekel hogy ki és hol, és mit intéz, intézkedjen ő, mert nem az én feladatom fél napot (nem kis költségen) végigtelefonálni az ő hülyeségük miatt. De miért kell ehhez létrára állnom és onnan nyomni a K. és anyukájuk mondatokat?

    Aztán persze előkerült a mese is: Mert ha garos javításra küldeném vissza a telót, akkor náluk van a határozat, és csak ők tudják nekem így már a vámmentességet biztosítani, mert az ő nevükre vámkezelik a cuccom (én meg fizetek a kifutó embernek egy darab fehér papír ellenében). Persze a visszaküldés egy teló esetében 38k! (sic!) :Y

    Érdekes módon azóta emailben átküldik kérés nélkül a nevemre szóló vámhatározatot.. "Fura", mi? ;]

    Never give up!

Új hozzászólás Aktív témák