Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Zeki #39023 üzenetére

    Jahogy ő balhés gyerek, és akkor nem adunk a szavára... akkor mondjátok már meg, ti itt kinek a szavára adtok itt a fórumba!? Mert a téma indítójéra (Laza) nem, az enyémre nem, aki elég sok összefoglalót (blogbejegyzést) írt a témáról, mert én "csak okoskodok" itt... szóval!? :D

    Amúgy itt most nem a konkrét webshop-ra gondoltam, hanem erre a vámbiztosítás dologra... hogy ahogy Laza is leírta... tegyük fel megkötöd - megfogják, paypalon indítasz egy vitát... de a paypal lefogja ezt szarni, ahogy Laza is írta, hogy most vámolták-e vagy sem és hogy azt ígérték visszaadják a pénzt, ha vámolják és mégse adják, nem fognak neked igazat adni a paypal a paypal vita keretén belül... így tényleg csak az adott webshopon múlik, hogy visszafizetik-e (amiben én nem is kételkedek), csupán abban, hogy ez nem lesz hosszú életű Magyarországon... tekintve milyen százalékban vámolnak-áfáznak csomagokat - nem lesz jó buli az adott webshopnak... max az elején... aztán feketelistán leszünk és Magyar-ba nem lehet igényelni a vámbiztosítást!

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák