Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz szunyooo #35020 üzenetére

    De az ali felé is megírtad, hogy visszaküldted!?

    Mármint a vitán belül, hogy xxxyzzz TN számmal küldtem vissza...

    Ez azért fontos, mert így az "ali-ék" is látják, hogy te feladtál valami csomagot, ha viszont ezt nem írtad a vitába, akkor számokra kb. a vakvilágba beszélsz, hogy te visszaküldted, mivel nem bizonyítottad a vitán belül egy élő TN-el, hogy küldtél egy csomagot... hibát-hibára halmoztál... már boccs hogy ezt mondom!

    Az a baj, hogy ilyen esetem nem igazán volt és szerintem másnak se nagyon - bár lehet megcáfolnak...
    (bár volt már egy pár "ali-s ügyem", de ilyen - így nem... rossz indokkal, már eszkalálva!)

    Mivel már azt elrontottad, hogy rossz indokkal nyitottál case-t "ügyet", így más alapján vizsgálódik az ali... (ezt talán még módosíthatod... paypalnál rémlik, hogy van lehetőség, ali-n sajnos nem tudom) aztán a TN-ed sem mellékelted a vitán belül, bár talán ezeket lehet pótolni (bár nem hiszem, mert pont ez az escalate lényege, hogyha nem tudsz megegyezni az eladóval, akkor az ali lássa mit leveleztetek és ők döntsenek valamelyik fél javára! Mondom, nem azt mondom, hogy buktad az egész pénzt, de elég szar helyzetbe vagy így, a leírtak - látottak alapján)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák