Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    Sziaztok! Elnézést a zavarásért.

    Volna nekem is egy témám az E-Shipper szállítással kapcsolatban. A Focalprice-től rendeltem telefont és mint kiderült a megadott száll. szám nem volt helyes, reklamálás után ezt írták:

    Thanks for your email and we are really sorry for the late reply caused by the 3 days Labor Day holiday.
    After checking in our system, your order FPTZFEC8SIU7 was shipped out on May 2nd, 2014 with a tracking number BLVS1376000000022628 .You may track it at http://www.17track.net/index_en.shtml 3-5 days later cause it needs some time for the tracking information to be uploaded on the web.
    It normally takes 7-25 business days for the package to be delivered to your destination from China. So if you don't receive it till June 10th, 2014, pls feel free to contact us, we would further assist you with this problem.

    Nagy nehezen rátaláltam és tényleg folyamatban volt a szállítás és még ilyen gyorsa 11 nap alatt nem kaptam kézhez csomagot, A poén az, hogy semmi aláírás nélkül átnyújtották a telcsit és ennyi.Csak lestem mint Marci Hevesen. Nem tudtam mire vélni a dolgokat. Még a mai napig is a célországba megérkezett az utolsó bejegyzés.
    Egy másik csomag még előtte az Aliexprestől rendeltem és SG postával szintén megérkezett 21 nap alatt. Mindkettő vámmentesen. :C

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák