Új hozzászólás Aktív témák

  • jg0330

    csendes tag

    válasz maj-viktor #9990 üzenetére

    Garanciális ügy végére értem. (remélem...)
    Bolt: DX.com
    Első rendelésem volt, még nem Paypallal...(izgultam is rendesen)
    megérkezés után 2 nappal kijelző hibás lett. Pont a kínai újév alatt...2 hét semmittevés.
    Panaszt elfogadták.
    Telefon kiküldése UK központjukba. FELADÁSI összeget 2700ft-t átutalták másnap!!!
    Választhattam, hogy visszaadják a pénzt, vagy kérek egy ugyanolyat vagy levásárolom másra.
    Kértem egy ugyanolyat. Aznap elküldték, nem várták meg csomag kiérkezését.

    Az első csomagom átjött. Viszont a csere készüléket megfogták.(a vámkezelésen)
    Nem fogadták el, hogy cserekészülék (nullás számlám volt) és a kiküldési bizonylatot.
    3 hét (postánál) után sem tudtam ezt. 2 levél ment a postának miután felhívtak, hogy nem adják ki a nullás számlámra. Mindenképpen kell áfát fizetnem. Csak elfelejtettek értesíteni, illetve szabadságon volt vki egy hétig, aztán elfelejtődött...
    Mivel nem tudtam mutatni az elsőről vámhatározatot (érdekes, hogy nem ezt kérték!!! azt mondták, hogy ez egy új készülék és mindenképpen ÁFÁt kell fizetnem!), ezért elküldtem az első számláját és 2 nap múlva kézhez kaptam.

    Összegezve: DX garanciális ügyintézés pozitiv (sajnos nekem az újév miatt 2hét csúszás)
    Postai vámügyintézés: katasztrofális. 03.06án az országban 03.31én a kezemben

    Remélem nem voltam hosszú, lehet hogy vkinek hasznos lehet.

Új hozzászólás Aktív témák