Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferkoboy

    aktív tag

    válasz bandus #2506 üzenetére

    Először is Szia!

    "ne mondd már nekem, hogy minden ember kizárólag csak egy fajta/márkájú kontaktlencsét tud hordani..."

    Ha figyelmesen olvasnál, akkor látnád, hogy nem ezt írtam (sokadszorra írom le egyébként).
    Azt írom, hogy ha váltani szeretnél, akkor azt szakemberrel tedd!
    Ez még a Kontaktlencsét forgalmazó WEB-áruházak is leírják.

    Íme, ahonnan linkeltél:
    "
    Fontos tudnivalók kontaktlencse viseléshez

    Legalább félévente végezzen látásvizsgálatot megfelelő szakemberrel kontaktlencse viselés esetén valamint első kontaktlencse vásárlásakor feltétlenül!
    Az Önnek megfelelő kontaktlencse paraméterei általában eltérnek a szemüvegének paramétereitől!
    Ne vásároljon olyan típusú, márkájú lencsét, amelyet korábban nem próbált szemorvosával!
    A kontaktlencse viselésre vonatkozó tudnivalókért forduljon hozzá, ne az internetről szerezze be az információit!

    Felelősség

    A vásárló kontaktlencse rendelése esetén elismeri, hogy 6 hónapnál nem régebben kontaktlencse vizsgálaton vett részt, és számára a kiválasztott kontaktlencsét szemorvosa tanácsolta.
    A nem megfelelő paraméterű kontaktlencse viseléséből adódó egészségügyi károkért cégünk nem vállal felelősséget. Mindig olvassa el és tartsa be a termékhez mellékelt használati útmutató tanácsait! Ezek figyelmen kívül hagyásából eredő károkért sem tudunk felelősséget vállalni."

    "pl miben rosszabb az eddigi air optixnál ez: [link]"
    Miben rosszabb? Szívesen leírnám, de a stílusod miatt inkább kulturáltan arra kérlek, hogy kérdezd meg azt a "céget", webáruházat, illesztőt, akitől rendelni fogod. Neki van rajta haszna, így adjon ő tájékoztatást is.
    Amikor az ember fia segíteni akar (nonprofit módon), érdekek nélkül, és szakmai-tudatossággal (nem laikusként), akkor az a minimum, hogy nem ellenségeskedő, támadó hangnemben érdeklődöm.
    Ez az én véleményem.

    A próbalencse elsősorban nem neked próba, hanem nekem, az illesztőnek. Csak másodsorban azért, hogy te is lásd, hogy kényelmes az neked, vagy sem. (Ez utóbbi inkább csak szívesség az adott illesztő/üzlet részéről.)

    Szép napot!

    Üdv: Ferkó

    Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

Új hozzászólás Aktív témák