Új hozzászólás Aktív témák

  • Katsu

    aktív tag

    válasz skracy #3348 üzenetére

    Szia Skracy,

    Korábban már olvastam a történetedet a szemeddel. Köszönöm, hogy külön nekem is leírtad.
    Megspóroltál nekem most egy AOSept vásárlást. Maradok az OF-nél.
    Viszont ki fogom próbálni az AirOptix lencsét. Hátha kényelmesebb lesz. Gyakorlatilag egész nap érzem a mostanit, hogy a szemembe van és emiatt egész nap piszkálom a szemem, ami szerintem nem jó.
    Kicsit mondjuk aggódom, mert az AO nem éro el a Bio DK/t szintjét, sem a víztartalmát. Úgy tudom, hogy az a jó, ha minél magasabbak ezek az értékek.
    Viszont ennyi pénzt megér a próba, a nyers számok helyek. Ha beválik, akkor az egészségem megér ennyit.

    Azt nem mondom, hogy örömmel léptem be a klubba. Közel 4 évet húztam az egész szemüveg/lencse dolgot. Nem akartam beismerni, hogy szükségem van rá. Így utólag azt mondom, hogy hülye voltam... Tök jó élesen és tisztán látni. :) Főleg részletgazdagon.

    Szemcseppet is fogok nézni.

    Esetleg arra van valami tipp, hogy honnan szerezhetek be olyan kis tartót vagy dobozt, amiben van lencse csipesz, tükör, mini folyadéktartó és a lencsetartó is belefér? Egyszerűen nem találok semelyik boltban sem.
    Köszönöm.

    Üdv: Katsu

Új hozzászólás Aktív témák