Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czaki

    tag

    Sziasztok,

    Gép építés előtt állok, a jelenlegi kiszemeltem egy AMD Ryzen 5 Pro 4650G processzor és egy ASUS B550M-A alaplap kombó. Kacérkodom egy RGB AIO vízhűtéssel mert szeretném kipróbálni, továbbá a kinézet miatt is foglalkoztat a dolog. :)

    Ahogy visszakerestem a topikban és láttam, hogy több alkalommal került említésre a Cooler Master Masterliquid ML240L, viszont ahogy láttam főként a V1 verzió. A V2 verziót [link] elég jó áron adják felém (külföldön élek), van ezzel kapcsolatban bármilyen tapasztalat? Abszolút vegyes véleményeket olvasok a hangja és a szabályozhatósága kapcsán, ugyanakkor azt is írják hogy sokat fejlődött az elődhöz képest.

    A gépet nem igazán használnám játékra, külön VGA-val és tuninggal sem tervezek, így mennyire lehet alkalmas a fenti processzor féken tartására? A ház kérdése még nem eldöntött, az ezzel foglalkozó topikból jöttem át érdeklődni. :) Előre beszerelt radiátor is megoldás lehet vagy csak a ház tetején rögzített? Ha cserélnem kellene később a ventilátorokat milyen 120 mm-es RGB az, ami ajánlott ilyen célra?

    Köszönöm előre is a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák