Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz Alvin_ti4200 #10724 üzenetére

    Azt konkrétan megoldották, de valami bug-ot mindig lehet találni az ujjabb verziókban is bár azok már élhetőek.
    Kiprobáltam szinte az összeset (bétákat is), belefutottam már olyanba hogy az autostart -ot figyelmen kívűl hagyja vagy temp / rpm eltért a monitorozótól ,vagy 3-4 processt futtat folyamat a háttérben feleslegesen vagy egyszerűen alapesetben a liquid temp és nem a cpu alapján vezérel ami miatt a nem kellően körültekintő user gondolhatja hibás terméket kapott vagy a pumpa nem működik normálisan.... , pedig "csak" a program ami vezérli egy hulladék.

    Személyszerint javaslom a 3.5.9-et annak ellenére hogy már nem támogatott mert azt találtam eddig "tökéletesnek" , nincs benne bug.

    Amíg a Cam dev nem látja be hogy egy egyszerű aio vezérlőre van csak szüksége a népnek addig az NZXT-n marad a szopoálarc mivel ők ragaszkodnak a cpu-gpu overclock ,monitoring, rgb vezérlés, online sync-es , fps Overlay és sok baromsághoz annak ellenére hogy a Cam support oldala tele van már (S)írva azzal hogy az emberek csak egy szimpla egyszerű programra vágynak!

    Ha van ilyen meghibásodási arány valahol az engem is érdekelne, bár egy két boltnak van de abból sem lehet sokra menni mert nem tudni hogy ki hogyan használta .... nem mindegy hogy milyen terhelésnek volt kitéve.
    PL.: Aki munkára használja a gépet és cpu nonstop 70/80+ fok felett megy vagy a másik véglet aki csak játszik és 40-50 fokra terheli időközönként + még a vizhőfok se mindegy mert lehet valaki engedi 40-50+ fokig is de van aki 30-35 foknál nem engedi feljebb.

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák