Új hozzászólás Aktív témák

  • Old FatBoy

    aktív tag

    válasz Speed® #3603 üzenetére

    A trafó olaj remekül bevált egyáltalán nem sűrűbb a víznél a szivattyút nem terheli jobban és nagyon jó hőfokokat produkál csökkentett 2800-as fordulattal is amikor rendesen működik.

    És ha nem azt raktam volna bele most sirathatnám a 70 000 Ft-os alaplapomat meg a 124000Ft-os processzoromat és még ki tudja mit vitt volna el a zárlat a foglalatnál.
    És nem ferdén húztam le a hűtőt a prociról/ami egyébként sem tenné tönkre mivel a lefogatás tartja a procit/és miután a lefogatást oldottam a prociról a procit sem ferdén húztam ki.
    Aztért ennyire amatőr nem vagyok.
    Már egy hónapja nem volt gond a hűtésével.
    Csak kétszer jelentkezet hűtési probléma de ha tudom, hogy ez a Triton hibája hozzá sem nyúlok inkább legyen 10-15 fokkal melegebb mint így ,hogy odavágott az aljzatnak.
    Szivárgásra pedig műanyag forrasztópisztoly volt a gyógyszer a tetejét kitöltöttem vele azóta ott nem szivárog.
    Máshol viszont igen de csak minimálisan az aljánál vsz az oldalán keletkezett repedés ereszt.
    Pedig jó kis hűtő lenne ha nem ilyen gagyi anyagokból és ilyen gagyi felfogatással.

    [ Szerkesztve ]

    Audiophile Troll

Új hozzászólás Aktív témák