Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    Sziasztok,

    Kerdesem fele ide tartozik, a custom loop reszert remelem nem koveztek majd meg :D
    Doglodik a pumpa a Alphacool 360mm Eisbaer Modular AIO-mon, pontosan ugyan ilyen hangot ad ki, es egyre zavarobban.
    Hazat forgattam, jelenleg a levego buborek a pumpaban van, eddig ismeretlen helyen tartozkodott, de allitolag a pumpaban a helye :D
    Szoval ugyanugy trakor hangja van a draganak, avagy nem a levego bubi okozta a gondot.
    Visszakuldom, de nyilvan arra az idore nem lesz procihutom.
    Azon gondolkodtam, hogy lehet dobnek egy upgrade-et erre a Alphacool 360mm Eissturm Gaming kitre, majd amikor a regi visszajon garibol, lehetoleg cserelve, akkor azt eladom a francba.
    Nem tudom ez mennyire lenne elorelepes a mostanihoz kepest, illetve ez a pumpa eleg lenne-e egy kesobbi VGA kor bekotesre+280mm extra radiatorral...
    Lenne meg ez a Alphacool 360mm Eissturm Hurricane verzio is, csak azt nem tudom hogy a zsakba fogom berakni az NZXT H700-as hazamba :U
    Eppen a vastag radi mehetne az elejebe, csak akkor a VGA-m mostani Corsair H110-eset hova rakom, mert annak aztan a csove nem lesz eleg, hogy felrakjam a gephaz tetejebe :U

    Igazsag szerint nem akarok masik AIO-t, ezek mind egy kategoria, par fok elteres ide oda, de ugy igazan egyik se kepes 180-200W feletti fogyasztasu CPU hutesere rendesen :U

    Jelenleg igy nez ki a drone-om :B

    Barmi info, otlet johet :R

    ...

Új hozzászólás Aktív témák