Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz Flowtation #27688 üzenetére

    Értem hogy meglévő pl NAS-on lévő tartalmakat lehet ( sőt kell) rendezni, de én nem erre szeretném használni. Amire kellene, hogy szülőnél rá van kötbe a boxra egy 500gb-os ssd. Arra megy a torrent. Az egy mappába megy. A szülő letölt egy filmet, amit kikeres pl a mag-on. Ott látjaa magyar címet. letölt sokat. De amikor lejön csak angol címek láthatók, release nevek stb. Egymás után lesz sok. lejön pár sorozat is, ugyanabba a mappába hiszen a Transmissionnak egy letöltési mappát tudok megadni ( vagy kézzel minig váltogatni valamit)

    Ezért lenne jó hogy azt a mappát amibe mindent letőlt az ssd-re, átnézze valamelyik kereső és amit talál annak a mappájánál írkaja ki a tartalat és címet. Így máris tudná a szülő hogy mi az a film, ne csak annyit lásson pl hogy:
    " Glass.2016.cvshz.usd6735.db.iso.remux.akarmi"
    Ehelyett legyen ott a film címe magyarul és a borító.
    ha megnézte úgyis törli, de ne kelljen kézzel kikeresgélnie pl telefonon hogy mi is eza film? Ha már kézzel kell kerestetni vagy külön mappázni akkor már úgyis tudja mi az, akkor már nem lesz értelme.
    Szóval én ezt szerettem volna.

    Az más ha van egy gyűjtemény és az szépen katalogizálva és rendszerezve van, címejk kézzel átírva, az oké. Azt egyszer kell megcsinálni és valóban jó lesz.

    Csak azért írtam le hogy nem az a baj hogy nem értem, vagy nagyon elégedetlenkedek akinek semmi nem jó, csak erre kerestem volna megoldást. :)

    Szerk: az már nem baj hogy a kodi utólag szétválasztja film és sorozatok menüre a kettőt ( sőt az nagyon jó is), csak kár hogy nem lehet egy mappát mindenre scannelni, és nálam 10-ből 9-re nem ad találatot automatikusan :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák