Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozek

    nagyúr

    válasz Beni2360 #3691 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy nem őrzi meg, hanem azt, hogy ha esetleg lemondod a felvételi opciót, akkor nem tudod megnézni. Ott lesz a HDD-n, csak nem lehet lejátszani.

    Nem csak USB-s HDD-s box van, nem is azzal kellene összehasonlítani.

    A TV Go se rossz, de csak olyan gépen tudod használni, ahol van rendszergazdai jogosultságod. Amit én használok, sokkal kifinomultabb, csak rá kell csatlakoznom VPN-el az otthoni hálózatra és megy is Kodiból minden csatorna.

    Amúgy ha nem használsz Kodit, akkor miért is ebbe a topikba írsz?

  • Martin Eden

    tag

    válasz Beni2360 #3691 üzenetére

    Ha nálunk lenne digi, akkor én tvheadend szerver-dvb-c tunerrel oldanám meg a felvételek rögzítését. Bármilyen Kodi-t futtatni képes eszközön be lehet programozni a felvételt, meg persze visszanézni is lehet (még Kodi sem kell feltétlenül egyik funkcióhoz sem). Nekem már többször szóltak barátok, hogy vegyék már fel ezt vagy azt és küldjem el nekik a felvételt, semmi akadálya nem volt. Akár otthon akár a nagyvilágban vagyok, bármilyen eszközről be lehet állítani a felvételt, meg persze az élő adást is lehet nézni bárhol. Vagy a felvétel alatt álló adást timeshift-ben nézni...
    Nálunk nem digi és nem is Telekom van, de most így belegondolva szerintem több hónapja még csak be se kapcsoltam a rögzítős settopbox-ot, nemhogy felvegyek vele valamit is. Vissza is kellene adjam, csak fölöslegesen fizetem a havi díját. Helyette egy Kodi-s box van a tv alatt (minden szobában minden tv alatt), azon nézhetem az élő adást vagy a felvételeket. És az élő adás tényleg élő adást jelent, még ha nem is otthon nézem, nem egy szolgáltatói szervertől függő fél-egy perccel későbbi adást.

Új hozzászólás Aktív témák