Új hozzászólás Aktív témák

  • Nagya21

    addikt

    válasz bertokl #5 üzenetére

    Hali
    Na megvettem:-))
    Nagyon tetszik, nagyon gyors(li-ion akksikkal)3s/kép vakuval+élességállítással.
    a kromatikus aberrácíó sajnos jelen van, de nem vészes, a sarkokon van egy kis homályosodás(fényképen nem látni).
    A témamódok szinte minden helyzetet lefednek, amit nem ott marad a teljes manuális mód.
    A kép kiírása nem valami gyors(sdhc class6-os kártyára kb6s), de 3sután ha lenyomod az exponáló gombot készíti az új képet (kb 5-7 képet lehet így készíteni).
    Sorozatfelvétel kb 1kép/s 5 képig. Illetve harminc képes sorozat, és az utolsó 5-öt menti.
    A mechanikus képstabi nagyon jól teszi a dolgát, ráadásul van magas ISO mód is(1600-3200)de itt csak 1,2-2,2Mp-ben lehet dolgozni.Az ISO 64-től indul. :))
    A digitális Zoom 4,2x-es és a csuszka pirosra vált ha a 10*15-ös nyomat minösége rosszabb lesz az elvárhatónál.
    A vaku nagyott villan,és csak a nagyon közeli képet égeti be!!!
    automatán aktivizálódik ha szükség van rá(na eztet sokszor még a nagyok sem tudják)
    A li-ion akksit töltővel eggyütt vettem(GP-boltban) jól megjártam vele, az eladó elfelejtette közölni azt, hogy csak a vele adot akksit tölti, hiába vettem máshol tartalékot akkut nem tölti. :W
    Az akkuk.hu-n rendeltem univerzálissat az biztos tölti mindet(kipróbáltam)
    Bekapcsolás kikapcsolás gyors kb2s.
    Üdv

    Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

Új hozzászólás Aktív témák