Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoles

    senior tag

    válasz thomasa #431 üzenetére

    Igen, ő is azt mondja, hogy ma már nem rúgott bele. :-)

    Viszont van egy kis gond, ami nem is kicsi. Ma délután szétesett a kormánycsapágy. :(( Pontosabban az alsó menetes, rugó alatti kupakszerű valami, ami alulról a kormányoszlopra van rátekerve és támasztja az alsó kormánycsapágy gyűrűjét, na az egyszerűen lejött. Úgy, ahogy van, lejött a menetről. A kormánycsapágy ettől teljesen lógni kezdett.
    Szétszedtem, és kiderült, hogy ebben a kupakszerű izében olyan menet van, hogy egyszerűen nem lehet rendesen ráhúzni a kormányoszlop menetére, mert ha meghúzom, akkor átugrik rajta. Nem szakadt meg a menet, hanem egyszerűen pontatlan, és lejön róla. Ha éppen hogy meghúzom, akkor olyan, mintha tartana, de az csak a látszat, amint beállítom a kormánycsapágy rendes holtjátékát, utána az első körben lelöki, és a kormánycsapágy lógni kezd, először kicsit, azután egyre jobban, ahogy ez a bigyó mászik le a kormányoszlopról, pillanatok alatt teljesen szétesik.

    Nagyon elkeserítő, fiam teljesen kiborult, engem meg nagyon bosszant a dolog.

    Holnap keresem shopping all-ékat, hogy mi a túró legyen.

    Majd rakok fel pár képet, hogy miről is írok.

    Ui: Tegnap, amikor megjött a roller, nem is értettem, hogy miért nincs beállítva a kormánycsapágy, teljesen laza volt, a két anyát két ujjal lehetett tekergetni. Most már értem miért. Vagy be sem állították, mert nem lehet, vagy beállították, de már akkor lelökte a menetet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák