Új hozzászólás Aktív témák

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Végig názve a topickot, úgy láttam, hogy én még nem adta magyarázatot, pedig úgy rémlett, mintha már egyszer leírtam volna...

    Nah mindegy, megteszem most

    Szóval azért Papa-Georgo, mert ha vki látta a Las Vegasi vakáció c. filmet, akkor tudhatja, hogy a fiatal csávónak, a hamis személyién ez volt a neve, ezzel aratta végig a zösszes kaszinót. Mivel sokan kiejtésileg vitatkoztak, megelőzendően,
    ezt ejteni kérném: Papa-Dzsordzsó :R

    Eredetileg még naon régen első hotmail fiókomat Andrews333 címmel reggletem, de mivel Andrew rengetek van így kelett vmi más után néznem. Ekkor jött a Morpheus, még a Mátrix korszak előtt. Aztán mivel az bekösözntött, lehetettlenné tette a használatát, így keresni kelett vmit. Ez pedig hirtelen kézenfekvő volt, és teccett. Azóta mondjuk találtam ki már másikat, Kempelo, de ezt sehol nem használom.

    Suliban haverok csak Csülöknek hívnak, de az meg nem illene az avatáromhoz :DD:DD:DD
    Így maradt ez :D :C

    Csak egyszerűen: Papa-Georgo

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Új hozzászólás Aktív témák