Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz #48613632 #21535 üzenetére

    "De ha visszaolvasol, sosem mondtam, hogy enélkül használhatatlan lenne, vagy ne lehetne élvezni az olvasást."

    Persze, én sem gondoltam, hogy mondtál ilyet :) A könyvnél, számomra, az oldalszám mellett még ott volt a vizuális inger is mikor kézbe fogtam, fizikálisan is láttam, éreztem, hogy hol tartok. Ez hiányzik? Igen, ez hiányzik. Nekem a kettő együtt adta a ' haladási élményt', ha nevezhetjük így, ezért az oldalszám itt az olvasón magában nem sokat ad, ezért nem foglalkozom már vele annyira.
    Ha lenne alul egy progress bar is, amin az előrehaladás lenne (persze a könyv aljáról felfelé simítva előjön, csak jobb lenne ha mindig szem előtt lenne), úgy lehet meggondolnám az oldalszámozás visszakapcsolását, mert az vizuálisabb visszajelzést ad arról hol tartok, mint a százalék kijelzés. De mivel az nincs, magában pedig az, hogy '267' semmit nem mond nekem a teljes oldalszám tudása (kiírása) nélkül (267 of 280, vagy 267/280), (még ha elő is lehet hozni, de ahhoz meg külön mozdulat kell), így áttértem arra amit jobbnak érzek. Ami például (#21533) Polllen képén látható, na az úgy esetleg. Vagy még inkább '267 -----------|-- 280 95%' formában.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák