Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • görcs

    csendes tag

    válasz Fricibácsi #1961 üzenetére

    Ha elég az s4 (hdc i9500) konkrétan ezt vettem igaz akkor még 85 dollár volt.Tombol nálukaz infláció :) de amugy furcsa mód minden adat stimmel,kivéve kamerát.képe élettelen,olyan fakó,bár antutu szerint megvan a 8 mpixel.meg az antutu pont is erős túlzás,real 9760 a hírdetés 27 ezrével szemben.A wifi ok,gps 3-15 métert téved,de az én gyári prestigiom szerint is 2 házzal odebb lakom :) ,szóval nem kirívó,egy negatívum ami zavar,hogy a beállítások menühöz pilótavizsga kell,lapoz ha rázod,ha elhuzod felette a kezed,és ha csak ránézel akkor is,vagy ha csak rá gondolsz :D ez valahogy sokkal érzékenyebbre sikerült,mint a gyáriban.Az egyém gyárilag rootolva,magyarra állítva,alig pár kínai alkalmazással jött,de factory az full kínai.Ha használod a hardwer visszaállítást,eltünik a samsung indító animáció,mtkdroid lesz helyette :) Ja,ha itt rendeled kína ingyenes légivel,(durván másfél hónap míg átveheted) akkor kapsz 2 aksit,meg fliptokot,meg bizbaszokat hozzá,de szemre minden gyári logó,dobozon,telefonon elöl hátul,tokon...Ha nincs szerencséd,és 30-40 nap után még a vám is elkapja,27% áfa,meg valami ügyintézési díj címszóval 1500 ft a magyar királyi postának is jár :) így került összesen 28 e ft (a két klók közül ezt fogták el,pedig kicsikínai 15 dollárt írt a kisérőpapírra :( a másikon is 25 dollár volt,azt kihozta posta, simán.Vettem még egy tabletet,az Teclast,dobozon 100$,kihozta oposta ingyé,szóval nem tudom mi alapján megy a vámolás)
    "Röviden" ennyi (nem ajánló,csak tapasztalat megosztása,megtörtént eset alapján! :) )

Új hozzászólás Aktív témák