Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • driv4r

    tag

    válasz baal-amiga #30559 üzenetére

    Neked köszönhetem;) De ha szíjak miatt órát is kell vennem, ld. gombhoz kabát, majd azt is rád fogom!;)

  • driv4r

    tag

    válasz baal-amiga #30559 üzenetére

    Szia, óraszíjak, de tldr, görgesd át nyugodtan a dumát.

    Összeségében nagyon elégedett vagyok, kicsit tartottam tőle. Első Aliexpress rendelés meg minden ezzel kapcsolatos para; nem lesz olyan mint a képen, eltér majd a leírástól, veszekedni kell, átvernek úgyis stb stb.

    A 10 db szíjból szerintem 1 béna, 4 korrekt, 5 kiváló (az én nem túl magas igényeimhez mérten), mindez elképesztően baráti áron.


    Egyelőre ezekhez [kép] az órákhoz próbálgatom őket, plusz kölcsönkértem sógor Explorer kopiját, a steril számlap miatt talán jobban kijön majd, hogy festenek a szíjak. Kezdem a bénával, ha lesz időm, röviden írok majd a jókról is.

    Fekete plasztik G-Shock szíj
    Tavasszal megvettem az első G-Shock órám, sajnos átgondolatlanul, az Emag akciózása csábított el (24eft). Áttetsző, de camo mintás szíjjal érkezett, egyszerűen nem működött nekem, a fém borítás is camo, a kettő együtt már sok. Valaki ajánlotta a NATO-adaptert, de láttam, teljes szíj is kapható, kb. egy ezres volt, és ez látszik is, rossz a konstrukció. Az nem zavar, hogy vékonyka, merev az anyag, viszont feltéve van egy bő millis hézag a tok és a szíj között, ezt még jobban kihozza a kétféle, eltérő anyag és szín. Túl fogom élni, de egyébként is valószínűleg elpasszolom az órát, probléma megoldva. Az alábbi képek mutatják, hogy lehetett volna minimális odafigyeléssel jobb terméket készíteni.

    Eredeti (brrr):


    Aliexpress:


    Béna tervezés, az a kis fül teljesen más szögben áll, nem feszíti oda a szíjat a tokhoz, lifeg az egész:

    Egyelőre ennyi, sajnos most úgy kell tennem, mintha dolgoznék, tényleg vége van a nyárnak:(

Új hozzászólás Aktív témák