Aktív témák

  • Kiki18

    őstag

    Nem tudok hova írni,rettenetesen rosszul érzem magam. Síróhatáron vagyok,csak nemtudom,miért...:'(
    Nagyon mérges vagyok,változni akarok,jobb akarok lenni...:'( Mérges vagyok,mert megcsalt,és nem tudom feldolgozni..egyszerűen képtelen vagyok :'( És bűntetlen az af*rok,pedig rettenetesen meg tudnám kínozni.Azóta nagyon rossz alvó lettem,nem telik el éjszaka,hogy ne kelnék fel. Ölni tudnék azért,hogy boldog legyek végre.
    Sára...boldoggá akar tenni,de ő nem az.nyíltan látom a szemében,hogy elege van már,nem akar semmit és senkit,csak végre nyugodtan élni...de miattam nem tud,mert egyszerűen képtelen vagyok felejteni...Csak,de csak ez jár a fejemben,nem tudok kikapcsolni.Irigykedem arra a f*szkalapra. Egy éjszaka alatt megujjazza a barátnőmet,én meg vagyok annyira udvarias,hogy mindenre csak várok és várok.
    Le aakrom rohanni,magamévá tenni és kész.Lesz*rom,mi lenne,vagy mi nem.Csak meg akarom mutatni,hogy igenis tudok a lábamon állni,és férfi ember vagyok,mert egyre jobban elpapucsosodik a dolog.
    Ő azt hajtogatja,hogy szeret,akar,stb...de nemtudom...vmiért sántít,mintha undorodna ,és ez nagyon fáj. Úgy érzem ezen a világon mindenki csak átver....barátaim nincsenek,mert időm se lenne rájuk,csakő van nekem,és ő is játszik velem.Nemtudom mitévő legyek.

    Szerelmes akarok lenni égre...igaz és őszinte szerelmet keresek,de ebben a világban...még akit 'rendesen' is nevelnek,az is elQrvul egy idő után...reménytelen....feladom.

    Mostmár értem,miért nem jó,ha az ember házi nyúlra lő....
    B*szni akarok,nem benyalni másnak ,vagy átvágatni magam,ennyi.De még ez se megy....
    Mind1,nem érdekel,csak felhúznám magam rajta...
    Inkább tanulok,még pár hét és vége a kisérettségiknek,azt csá. Nyárra lekopok,nem akarom ezt a huzavonát,csak felcseszi az agyam.
    Sziasztok...

Aktív témák