Új hozzászólás Aktív témák

  • onlineair

    tag

    rupyb563 :

    van benne GPS ez a dobozán is szerepel, ugyanakkor kipróbálni nem tudtam, w10-alatt leszedtem a Magyarország térképet, a navigációnál viszont nincs ilyen hogy saját helyzet... Be van állítva hogy lássa a helyzetemet mégsem történik semmi...

    sz332:
    Igen, 16gb a legjobb. Már nem emlékszem pontosan mit írt telepítéskor de többször jelezte hogy nagyobb méretű háttértár kell, szerintem a 8 kevés lett volna, főleg hogy a frissítések letöltése is be volt állítva, mivel ahogy írtam nincs usb hub-om így ha menet közben valamire klikkelni kell, és netán ekkor még nem érzékeli az érintőképernyőt akkor oda minden...
    Mentést nem csináltam, automatikusan a w10 felrakott minden drivert a frissítéssel.
    Az időbeállítás tényleg rossz, nem is értettem miért jönnek fel hibaüzenetek először a weboldalaknál :)
    Szintén a ccleaner-ben könnyen kilőhető minden alkalmazás amit nem akarunk hogy fusson minden bekapcsoláskor, pl onedrive.
    Nekem is nagyon kicsik voltak az ikonok, 8.1 alatt rögtön felraktam 100-ról 150%-ra. (de ez nem a nagyító funkció) w10 alatt ha jól emlékszem 120 vagy 125%-ra lehet csak feltenni, de még az is jobb mint a normál állapot.

Új hozzászólás Aktív témák