Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsabee

    csendes tag

    Akkor most írom:)
    XP-t használok,tűzfalam mert gondolom az xp tüzfal nem számít,spyware eltávolítására eszközöm nincsen mert nem tudtam,hogy ezt azzal kell most már okosabb vagyok (de nem csak én nem tudtam,hanem a nagytudású számitógépes haverok sem:))
    A nortont azért szedtem le (norton 2003-as),mert az avg-t tettem fel helyette és talált több trójait is amit a norton észre sem vett ezért likvidáltam,de újra telepítettem és sajnos ezt a progit sem inditja ela gépem.

    Csak gondoltam az én logikám szerint ha ezt a ccRegVfy.exe-t és a ccTrust.dll-t valahogy visszarakom,hogy megtalálja akkor minden okés lesz.Gondolom elég naív vagyok,de ha már nem értek hozzá megpróbálok logikusan gondolkozni,de ahogy látom ez a számitógépesdi nem olyan 1szerü:(

    Amúgy megnéztem és ez a ccRegVfy.exe a Windows/Prefetch és a symantec shared mappában található csak.
    Megpróbálom kicserélni,hátha megjavul,de gondolom reinstall lesz a vége a mókának...

    Azért köszi a hozzászólást,ha van egyéb ötlet szívesen várom,mert este reinstall lesz,ha nem sikerül semmi.

Új hozzászólás Aktív témák