Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Jhonny06 #610 üzenetére

    Igen, az iparfumeria-t én is néztem, hogy drágább kategóriájú termékeknél feltűnően drágábbak a többi áruházakhoz képest. Akár 4-5000 Ft-al is drágább és ráadásul 15000 Ft alatt még 800 Ft szállítási költség is van. Viszont lehet, hogy az áru eredete sokkal megbízhatóbb. Pl. Paco Robanne 1 million parfüm 100ml verzió 14 000-15 000Ft körül vannak a webboltokban, és az iparfumeriában 18 000Ft.
    Ja, a parfumszalonról így visszaolvasva annyit helyesbítenék, hogy nem olvastam róluk olyat, hogy hamisat árulnának, ők csak számlát nem adnak néha-néha. A Diesel Fuel for Life-om ahogy írtam teljesen stabil összeszerelésű, hibamentes és az azonosító egyezik a dobozon és az üvegen, szóval úgytűnik a parfumszalonos eredeti.
    A parfumcenterre egy-két mondatban visszatérek. Tegnap újból felhívtam őket, de persze nem lehet velülk értelmesen beszélni.Igazából a meglepő, hogy abszolút ezt az egészet nem is tagadják, nem hangzott el a szájukból egy olyan kijelentés sem, hogy a "mi termékeink között nem lehet hamisítvány" vagy "miért nem a dm-esről feltételezi, hogy kétes eredetű"Amúgy meg a sokat emlegetett termékről feltöltöttem egy videót.

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák