Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz galervin93 #85266 üzenetére

    Ja igen, kipróbáltam a 240 Perch Blade pálcát, tök ügyes! Ugye a Zagyva elég pici vizecske, legalábbis itt a felső szakaszon, néhol inkább zavaró ez a bothossz, cserébe viszont sok olyan helyen is tudtam vele pecázni, ahol 180-assal nem. Ahol a part menti rész (a "saját" oldalon) kicsit be van nőve, a kicsi bottal nem tudnám a part, növényzet, belógó ágakon átnyúlva, azok előtt elhúzni a csalit, na ezeken a helyeken a 240-essel ez nevetve ment. Sok olyan helyet meg tudtam horgászni, amit eddig nem, és sok halat is adtak ezek. Maga a bot ügyes, nekem kicsit erős az alsó kétharmada, jobb szeretem a takony cuccokat, de tény és való, hogy nagyobb halnál nem lesz gond, nevetve ki fognak jönni, és ugye cserébe a spicc (ami tömör) baromi finom, 3-5 grammos támolygókat is tök jól tudom vezetni vele. 10ezerért ajándék volt a Pecaplázából, érdemes a Napi akciót végiggörgetni, ki lehet fogni jó cuccokat.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák