Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jobbacsabba

    aktív tag

    válasz andrew911 #77895 üzenetére

    Szerintem a nyeletőfék nagyon kényelmes és biztonságos. Nálunk még nem úgy néz ki a peca, hogy bevetjük a szereléket és várjuk a kapást. Általában mind az öt bot bent van, akár több horgász álláson szétszórva, mindig van valami ami elvonja a figyelmet, kapás, kis hal, béka, pillangó, gubanc, szakadás, evés-ivás, stb. és volt már, hogy leugrott a bot a tartóról. Szerintem fölösleges magyarázni, itt is vannak páran, akiknek még mindig meglenne az a bot, ha lett volna nyeletőfék az orsón, vagy be lett volna kapcsolva...
    Zoli bácsi
    Az ajánlott X control orsóból van egy 5000-es, nagyon szuper. Vettem egy Cormoran nyeletőfékes orsót, ilyen kicsit, de azt vissz kellett vinnem, mert akadt a dob bekapcsolt nyeletőfék mellett... Elfogadom, hogy olcsón nincs jó orsó, de pl. a Caperlan Bauxit 3000-es orsók jól működnek, csak nem nyeletősek...
    Köszönöm mindkettőtöknek az ajánlásokat, megnézem, hátha akad közte ami tetszik és van hozzá kedvem. :DDD Esetleg ha van valakinek eladó, kicsi ~3000-es nyeletős orsója amit már nem használ, dobjon privátot.

Új hozzászólás Aktív témák