Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz hopesite #67602 üzenetére

    Mindkettő jó orsó a Racer az Ryobi alapokon van mig a Lexa az a DAIWA TDM szériájára hajaz, nekem a 4500 as Racernek a zsinorkapacitása kicsit kicsi lenne 150m es 20 as kb ahogy számolom, a lexa komolyabb orsó. Szerintem a 6500 as Racer jobb választás lenne a Racer botra. A racer botot fogtam kézben is nagyon konnyű jó kis bot lehet nagyon csak extrém picik a spicc gyűrűik illetve a festése fehér. Talán annyiból jobb hogy a nap nem fakítja ki a festést. Valamiért a preston botnál egy tipikus angolos botra gondolnék jó erős taknyolással ami karikába hajlik a keszeg alatt is. Ettől független jó lehet, mig a racer inkább egy B akciós keményebb daiwa bot lehet. Mindenképp ezen az árszinten gondolkozol?

    A lexat is volt szerencsém megtekinteni, szerintem nagyon jól néz ki, simán fut, viszont a 4012 es méret egy 5000 es orsót takar ennek tekintetében nehezebb is mint pl a TDM 4012QD ami ugyebár jóval drágább nála. Ultrakönnyű felszereléshez a két racert venném párba. Walterlandba érdemes betérni mindkét orsót megnézheted kiprobálhatod ha van lehetőséged.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | bequiet! Pure Power 10 CM 500W | Coolermaster Qube 500 | Creative 2.0

  • KunEmber

    senior tag

    válasz hopesite #67602 üzenetére

    Eltűnt a hsz-em, nem baj, leírom újból.

    - racer bot jó bot
    - nem angolos bot, hanem olaszos, az akciója elég gyengusz, inkább csak a felső 1/3 hajlik a fél kiló alatti halakon, a többi rész rendkívül feszes, gerinces
    - daiwa gyártja nekik Kínában
    - én nem tennék rá 5000 feletti orsót, mert nagyon könnyű, pillekönnyű bot
    - igazán élmény vele horgászni, olyan rángatásokat is közvetít a kézbe, hogy besz@rás

    Nem bántam meg, ma is megvenném.

    http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

Új hozzászólás Aktív témák