Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gababoy

    újonc

    válasz Rasnac #66572 üzenetére

    Nekem van velük sztorim: pár hete rendeltem 8 tételt, etetőanyagot, csalikat. A rendelés másnapján hívtak, hogy nincs a rendelt pop up, választottunk helyette másikat. Következő héten nagy nehezen elértem őket telefonon (talán kedden, előző csütörtökön rendeltem, pénteken hívtak), hogy megérkezik-e hétvégére a csomagom. A hölgy (aki amúgy nagyon segítőkész volt) átnézte a rendelésem, közölte, hogy nincs a helyettesítő tétel + még a választott gumikukorica sem. Mivel mindenképp ananászos pop upot kértem, itt már az általam választott 1500 ft-os tételt egy dupla olyan áruval helyettesítették, benyelve a különbözetet. Majd a másik hiányzó dolognál már azt mondtam, mindegy, csak küldjenek valamit. Megjött a csomag, nagy volt az öröm, míg észre nem vettem, hogy a rendelt 2 cs horog nincs benne. Megint telefonálás, fényképezés, email írás. Jött a válasz, elnézést, logisztikai gondjaik vannak, küldik a horgokat is. Egész kövi héten csend, majd emailos kérdésemre válaszul küldték, hogy összeállt a csomag, postázzák majd. Szóval vannak bajok... Máskor is így jártam, a honlapjukon választható mag mixet cserélni kellett, mert mégse volt. Akkor gond nélkül kipostázták. De vigyázni kell velük, az előre kifizetett csomagban képesek olcsóbb dolgok rábeszélni az emberre. Nyilván senki nem vergődik pár száz ft visszautalásával.

  • faragojof

    senior tag

    válasz Rasnac #66572 üzenetére

    Nagyon vegyes! Két és fél hét után vissza mondtam a rendelést, mert nem jött volna időre. De egyébként jön a nem sürgős olcsón.

    "Formicate Under Command of the King,,

Új hozzászólás Aktív témák